KONST / Litografier / Litografi 14342024
nr 1434 2024
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Litografi, Signerad, PT, erotiskt motiv, bladets mått: 22x19cm, yttermått inklusive ram: 43x30cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 29 november 2021
kl 18:12:52
25/11 22:41:48
300 kr
27/11 15:32:25